אם את מחפשת טיפולי אקנה בפתח תקווה התקשרי ואשמח להעניק לך טיפולים קוסמטיים מקצועיים עם המכשור המתקדם ביותר עם יחס אישי וחם. אתן מוזמנות לקבל טיפולי אקנה בפתח תקווה ובנוסף תוכלו לקבל את כל טיפולי הקוסמטיקה תחת קורת גג אחת: פדיקור, שעווה, טיפול באקנה, מזותרפיה ועוד. אם את מחפשת טיפולי אקנה בפתח תקווה, אצלי תקבלי טיפול מקצועי ואיכותי במחירים שווים לכל כיס. אני נמצאת במרכז העיר פתח תקווה במרחק קטן מכל שכונות העיר.


אם את מחפשת טיפולי אקנה בפתח תקווה הגעת למקום הנכון. לילך חזן, קוסמטיקאית מוסמכת עם שירות מקצועי ואדיב ומחירים ללא תחרות. אצלי תמצאי טיפולי אקנה בפתח תקווה וכמו כן תוכלי למצוא טיפולים קוסמטיים אחרים כמו: פדיקור, טיפול באקנה, שעווה, מזותרפיה וטיפולים קוסמטיים נוספים. לילך קוסמטיקאית מוסמכת מנוסה, עוסקת בטיפולי פנים וקוסמטיקה, מניקור ופדיקור רפואי, הסרת שיער בשעווה ועוד. לילך חזן טיפולי אקנה בפתח תקווה מספקת גם את הטיפולים הבאים לנשים: מניקור, פדיקור, שעווה טיפולי יופי, מזותרפיה ועוד. שירות אדיב ומקצועי, מחירים שווים לכל כיס ויחס אישי לכל לקוחה. כאשר את מחפשת טיפולי אקנה בפתח תקווה התקשרי אליי ואשמח לתת לך פרטים נוספים ולענות על כל שאלה שיש לך בנושא טיפולים קוסמטיים, טיפול באקנה, פדיקור מניקור, שעווה ועוד.

מה זה אקנה?

אקנה המכונה גם חטטת הינה דלקת בלוטות החלב וזקיקי השערות. אקנה נפוצה בעיקר בגיל ההתבגרות ונובעת כתגובה לקוייה להורמון הטסטוסטרון. הדבר גורם להופעת פצעי בגרות (מה שמכונה בסלנג גם חצ'קונים).

סימפטומים לאקנה

הפרשת שומנים מבלוטות החלב יחד עם תאי עור מתים או זיהום מביאה לסתימת זקיק השערה. הפרשה זו גורמת להתרבות חיידק האקנה. בהמשך מתפתחת דלקת בזקיק השערה היוצרת את הפצעון המופיע בדרך כלל על הפנים ועשוי להתפשט לצוואר לכתפיים ולגב.

פצע האקנה מכונה גם קומדון ומגיע בשתי צורות שחור (Blackhead)  ולבן (Whitehead)   כאשר לוחצים על הקומדון הוא מתפוצץ ומפריש חיידקים וחומרים ואף גורם לדלקת.

גורמים לאקנה

הגורמים הנפוצים ביותר לתופעת האקנה הם: מתח נפשי, פעילות הורמונאלית ערה היפר אקטיביות של בלוטות החלב, הצטברות תאי עור מתים, חיידקים, גירוי או גירוד בעור ושימוש בתרופות שונות כמו סטרואידים.